thc-thc.net

Blue Cheese – Marihuana o Ostrym Zapachu

mocny aromat odmiany konopi blue cheese

Odmiana Blue Cheese od Royal Queen Seeds jest dziełem hodowców tej firmy. Stworzona ją aby dopracować tę genetykę do perfekcji, którą opinia publiczna wybrała jako jedną z najlepszych na rynku. Krzyżując oryginalną odmianę Cheese (Skunk 1 Exodus Cut) i Oregon Blueberry Blend, hodowcy RQS uzyskali feminizowaną hybrydę z dominacją indica, która rozwija profil terpenowy łączący najlepsze cechy linii rodzicielskiej z wytrzymałą, wysokowydajną rośliną pełną smaku.

Patrząc na roślinę, widać, że roślina rozwija się w stylu indica, z licznymi dolnymi gałęziami, na których znajdują się potężne kwiaty wypełnione lepką, silnie pachnącą żywicą. Dostępna są dwie wersje tej odmiany, a mianowicie pełno sezonowa i auto kwitnąca.

Blue Cheese od Royal Queen Seeds Pełno-Sezonowa

Odmiana Blue Cheese od Royal Queen Seeds jest odpowiedzią Royal Queen Seeds na potrzebę dalszego ulepszania wysoko cenionego profilu terpenowego w roślinie. Aby to osiągnąć, skrzyżowano Cheese (Skunk 1 Exodus Cut) i Oregon Blueberry Blend. Rezultatem jest hybryda z dominacją indica, która kwitnie w zaledwie 56-63 dni od zasiania. Odmiana ta ma średni wzrost, może osiągnąć około 100-200 cm i można oczekiwać plonów do 500-550 g / m2. Jest to odmiana intensywnie pachnąca, o owocowym, karmelowym i smaku sera pleśniowego, z zawartością THC na poziomie 19%. Nasiona Blue Cheese w wersji pełno sezonowej dostaniesz w naszym sklepie.

Uprawa
Blue Cheese od Royal Queen Seeds ma średni profil wzrostu. W uprawie indoor może dorastać do 100-160 cm. W uprawie outdoor może osiągnąć 140-200 cm. Jest to odmiana, która bardzo dobrze dostosowuje się do warunków środowiskowych, daje dobre plony i ma niezapomniany smak i aromat. Można ją polecić początkującym hodowcom odmian pełno-sezonowych poszukującym łatwej w uprawie rośliny, z którą można osiągnąć pierwszorzędne wyniki. Można ją również polecić hodowcom plenerowym, którzy wiedzą, jak zwiększyć i tak już obfite zbiory.

Aromat i smak
Blue Cheese od Royal Queen Seeds nie tylko zachowuje cechy organoleptyczne z oryginalnego szczepu, ale jej smak został także dodatkowo wzbogacony, dzięki szeregowi terpenów, które nadają szczepowi intensywny i niepowtarzalny zapach. Dym z rośliny jest gęsty i trwały. W wydychanym powietrzu wyczuwalne są aromaty słodkich owoców, karmelu toffi i sera pleśniowego.

Efekt
Ta odmiana zawiera 19% THC. Stężenie substancji psychoaktywnych mieści się w średniej dzisiejszych szczepów, zapewniając zauważalny, ale kontrolowany haj.

Efekt, jako że jest to Indica przejawia się w rozluźnieniu mięśni, które są zmęczone codziennymi obowiązkami, co czyni ją fantastycznym wyborem na koniec dnia lub chwilę odpoczynku w weekend, bez efektów otępienia i paranoi.

Blue Cheese od Royal Queen Seeds Auto-Kwitnąca

Auto-kwitnąca wersja Blue Cheese od Royal Queen Seeds to roślina, której pełny wzrost od zasadzenia zajmuje zaledwie 42-49 dni, co czyni ją jedną z najszybszych roślin w katalogu RQS. Nie jest ona wysoka, osiąga średnio 40-110 cm maksimum. W uprawach indoor można oczekiwać plonów do 325-375 g/m2. Niemniej jednak w uprawie zewnętrznej plony wynoszą zaledwie 60-110 g na roślinę. Jest to również intensywnie pachnąca odmiana, która zachwyca ziemistym, owocowym, pikantnym i serowym smakiem, z procentową zawartością THC wynoszącą 16%. Nasiona Blue Cheese w wersji auto kwitnącej dostaniesz w naszym sklepie.

Uprawa
Auto-kwitnąca wersja Blue Cheese od Royal Queen Seeds ma średnio niski profil wzrostu, co docenią hodowcy w systemach o ograniczonej przestrzeni. Nadaje się do uprawy w pomieszczeniach lub na zewnątrz, w podłożu, hydroponice, aeroponice itp. W uprawie indoor może dorastać do 40-70 cm. Na plantacjach zewnętrznych może dorastać do 60-110 cm.

Aromat i smak
Jeśli chodzi o aromat, smak i efekt, są one bardzo podobne do wersji pełno-sezonowej.

Czym się Różni Auto Kwitnąca Wersja Tej Odmiany od Pełno Sezonowej?

  • Auto-kwitnąca wersja jest krzyżówką zawierającą dodatkowo genetykę ruderalis, co powoduje, że rośliny te przechodzą w fazę kwitnienia automatycznie, niezależnie od ilości godzin nasłonecznienia. Ta wersja nie wymaga zmiany cyklu światła, co oznacza, że nie trzeba kontrolować długości światła, aby zmusić roślinę do kwitnienia.
  • Auto-kwitnąca wersja ma przechodzi w stan kwitnienia szybciej, zazwyczaj po około 8-10 tygodni od wysiania.
  • Ta wersja jest bardziej kompaktowa i zazwyczaj osiąga niższe wysokości, co będzie zaletą dla osób uprawiających w ograniczonych przestrzeniach.

Wybór między auto-kwitnącą a pełno-sezonową odmianą Blue Cheese zależy od preferencji hodowcy oraz warunków uprawy. Automatycznie kwitnące odmiany są szybsze i bardziej elastyczne, podczas gdy pełno-sezonowe odmiany oferują większą kontrolę nad rozwojem rośliny, ale wymagają większej uwagi i czasu podczas uprawy.

kolor kwitnących roślin blue cheeseKwitnąca roślina konopi Blue Cheese o standardowym kolorze topów-pąków.

fioletowy fenotyp odmiany blue cheeseZróżnicowany fenotyp Blue Cheese powoduje że niektóre rośliny mogą być fioletowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © foto.thc-thc.com - zdjęcia konopi indyjskich, różnych plantacji i upraw marihuany.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.