thc-thc.net

Narkotyk Zombi – Niebezpieczny Flakka Lub Alfa-PVP

wygląd narkotyku flakka lub alfa-pvp

Flakka – Niebezpieczny Narkotyk po Którym Osoby Zachowują się Jak „Zombie”

Flakka, zwana także Alfa-PVP to syntetyczny narkotyk, który powstał w Chinach na początku 2010 roku. Narkotyk ten jest rodzajem katynonu, który należy do klasy stymulantów wywołujących efekty podobne do amfetaminy i kokainy. Flakka występuje w postaci białego lub brązowego krystalicznego proszku, który można palić, wciągać, wstrzykiwać lub przyjmować doustnie.

Czym Jest Flakka?

Flakka, jak wspomniano powyżej, jest rodzajem syntetycznego narkotyku z kilkoma składnikami, które czynią go potencjalnie śmiertelnym. Jego działanie na osobę, która go zażywa, jest podobne do działania kokainy. Nazywana jest również „narkotykiem biedaków” ze względu na przystępną cenę na rynku, co czyni ją bardziej dostępną dla młodszych użytkowników. Dlatego też młodzież jest populacją zagrożoną tego typu narkotykami.

Substancja ta jest znana ze swoich niezwykle silnych i niebezpiecznych efektów. Użytkownicy Flakki mogą doświadczyć szeregu poważnych skutków ubocznych, w tym halucynacji, paranoi, niepokoju, pobudzenia, zwiększonego tętna i ciśnienia krwi, hipertermii, drgawek, a w niektórych przypadkach śmierci.

Flakka może również powodować stan skrajnego podniecenia, co może powodować, że użytkownicy stają się gwałtowni i agresywni. Ponadto narkotyk jest silnie uzależniający i może być trudny do leczenia. Do tego stopnia, że odnotowano liczne przypadki osób, które zmarły w wyniku zażycia narkotyku. Jego stosowanie rozprzestrzeniło się w Stanach Zjednoczonych i niektórych krajach Azji, gdzie coraz więcej osób zażywa ten narkotyk. Substancja ma tak szybki i natychmiastowy efekt śmiertelny, że nie ma antidotum, które przeciwdziałałoby jej skutkom, co czyni go bardzo niebezpiecznym.

Narkotyk ten jest spożywany na kilka sposobów bardzo podobnych do tego, jak spożywane są inne narkotyki. Jednym z nich jest przyjmowanie doustne, ponieważ można ją przyjmować w postaci tabletek. Można ją również wciągać – w rzeczywistości nazywana jest kokainą dla biednych – lub można ją palić lub wstrzykiwać.

Jej aktywnym związkiem jest alfa-PVP. Jest to substancja stymulująca z grupy chemicznej katynonu, która z kolei należy do rodziny fenetyloamin. Co ciekawe, ten narkotyk zawiera substancję chemiczną zbliżoną do MDPV, składnika używanego do produkcji soli do kąpieli. Te substancje chemiczne powodują zanik cząsteczek na powierzchni neuronów, które są odpowiedzialne za utrzymywanie poziomów neuroprzekaźników regulujących zachowanie, takich jak dopamina i serotonina.

Działanie i Efekty Flakki

Flakka ma wiele skutków dla organizmu po spożyciu. Efekty Flakki różnią się nieznacznie w zależności od osoby, a ich nasilenie zależy od spożytej ilości. Po spożyciu, użytkownicy Flakki odczuwają euforię, często mając wrażenie, że są niezwyciężeni. Prowadzi to do słabego podejmowania decyzji, ponieważ czują, że nic nie może im zaszkodzić. Haj spowodowany substancją może również pogorszyć samopoczucie, powodując ataki paniki, halucynacje i psychozę. Delirium, objaw często związany z używaniem narkotyku, może przekształcić się w hipoaktywne delirium, które powoduje stan podobny do zombie, z którego znany jest narkotyk. Osoby cierpiące na hipoaktywne delirium mogą być zdezorientowane i mieć urojenia lub całkowicie nie reagować. Osoby będące pod wpływem Flakki często zachowują się w sposób, w jaki nigdy by się nie zachowywały i są znane z tego, że tracą kontrolę nad swoimi myślami i działaniami, co czasami skutkuje niebezpiecznymi lub nielegalnymi działaniami.

Flakka ma również szereg skutków dla organizmu. Osoby zażywające ten narkotyk mogą doświadczać braku apetytu, zwiększonego tętna i ciśnienia krwi oraz problemów z oddychaniem. Długotrwałe stosowanie narkotyku może prowadzić do poważniejszych konsekwencji, takich jak niewydolność nerek. Skurcze mięśni, drżenie i drgawki to dodatkowe skutki uboczne stosowania. Narkotyk powoduje również obrzęk mózgu, co może prowadzić do uszkodzeń neurologicznych, nawet po zaprzestaniu jego stosowania.

Odstawienie Flakki

Flakka jest substancją silnie uzależniającą, co oznacza, że u osób, które zaprzestaną jej przyjmowania, wystąpią objawy abstynencyjne. Objawy te są zwykle gorsze, gdy stosowanie jest przerywane nagle lub bez pomocy ośrodka rehabilitacyjnego lub innego programu leczenia. Objawy odstawienia, podobnie jak oznaki nadużywania Flakki, mogą być zarówno fizyczne, jak i psychiczne i często są trudne do przejścia bez pomocy specjalistów lub interwencji medycznej.

  • Fizyczne objawy abstynencyjne Flakki obejmują drżenie, problemy ze snem i nocne poty.
  • Psychologiczne objawy obejmują drażliwość, niepokój, depresję, paranoję i myśli samobójcze.

Przeczytaj również: Fentanyl – Sprawia że Stajesz się Zombi.

flakka zrobił z niej zombi

człowiek zombie po flakka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © foto.thc-thc.com - zdjęcia konopi indyjskich, różnych plantacji i upraw marihuany.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.