thc-thc.net

Kontakt

Email: redakcja@thc-thc.com
Jeśli chcesz się skontaktować z obsługą sklepu THC-THC, to skorzystaj z tej zakładki.


Informacja o stronie:
Nasza strona była kiedyś darmowym hostingiem plików, ale możliwość dodawania zdjęć do galerii została zablokowana z powodu przekroczenia zasobów serwera. Dlatego zdjęcia znajdujące się na tej stronie (foto.thc-thc.com) zostały również dodane przez innych użytkowników, którzy wcześniej zapoznali się z obowiązującym regulaminem oraz zatwierdzili jego warunki. Właściciel strony nie odpowiada za zamieszczone treści. W przypadku naruszenia praw autorskich, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami w celu wskazania zdjęcia do usunięcia.

Art.14.1. Wyłączenie odpowiedzialności udostępniającego zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych (Dz.U.2020.0.344 t.j. – Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
1. Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.


Copyright © foto.thc-thc.com - zdjęcia konopi indyjskich, różnych plantacji i upraw marihuany.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.