thc-thc.net

Pseudoacercannabis, Czyli Konopia Jak Nie Roślina Konopi Idealna Dla Zwolenników Uprawy Outdoor

W okresie wiosennym wielu growerów zaczyna przygotowania do sezonu outdoorowego i do jednych z najważniejszych decyzji bez wątpienia należy wybór odpowiednich nasion oraz miejsca do uprawy.

Indica, sativa, nasiona feminizowane, a może jednak podążając za zasadami starej szkoły – regularne? No i jak w najlepszy sposób ukrywać swoje rośliny, aby nie zostały zauważone przez wścibskich sąsiadów? Bynajmniej na te dwa pytania mamy doskonałą odpowiedź.

Otóż w międzyczasie powstały już takie cuda i wianki na kiju, że nie ma takiej rzeczy, która by nie istniała. W przypadku odmian i nasion konopi indyjskiej. Stworzono mianowicie taką odmianę, która jest bardzo myląca dla oka i sama świetnie się kamufluje. Chodzi tutaj o tak zwany pseudoacercannabis, w skrócie PAC.

Do grupy PAC należą odmiany nowej generacji roślin konopi, których liście nie przypominają tych rośliny konopi. Pierwsze stworzone odmiany tego gatunku wyglądały jak liście klonu. Rozwój był fantastycznie zaawansowany i obecnie istnieją odmiany konopi o liściach przypominających limonkę, mango, pokrzywę, a nawet o liściach zupełnie nieowłosionych, przypominających krzewy oleandrów.

Roślina ta znalazła miłośników na całym świecie, a mimo to jest praktycznie nieznana. Nawet hodowcy z USA są zachwyceni i nazywają ją najlepszą na świecie roślinę w swoim segmencie.

Niezwykłość Pseudoacercannabis

Powstaje pytanie, czym wyróżnia się PAC? Po pierwsze, odmiany pseudoacercannabis posiadają siedzący, czyli bezogonkowy liść. Jest to nazwa nadana liściom, które wyrastają bezpośrednio na łodydze rośliny bez własnej łodygi. Zazwyczaj wszystkie rośliny konopi mają liście łodygowe. Kształt liści jest nieopierzony, lancetowaty, z całymi krawędziami o gładkiej fakturze, zielony i urozmaicony. Odmiany PAC rosną lekko rozkrzewione i z wyglądu, ze względu na liście, przypominają paprykę lub cytrusy. Nawet gdy kwitnie, nie jest rozpoznawalna jako roślina konopi. Pąki są wielobarwne lub u zielonolistnych okazów lekko różowe. Najbardziej znaną i powszechną odmianą pseudoacercannabisu jest odmiana o nazwie Aprico Delia.

Aprico Delia jest hybrydową odmianą gatunków sativa-indica, która osiąga maksymalną wysokość od 60 do 80 cm. Jest odporna na pleśń i nie ma specjalnych wymagań co do podłoża (wystarczy jej ziemia ogrodowa lub ziemia doniczkowa dostępna w każdym sklepie). Miejsce wzrostu powinno być słoneczne z dostępem do słońca przez co najmniej 4 do 6 godzin, dzięki czemu będzie dobrze rosnąć i produkować obfite plony. Kwiatostany Aprico Delia mają aromat dojrzałych mandarynek i dają dobre zbiory. Tworząc odmianę Aprico Delia kierowano się dewizą „rarytas zamiast masowej produkcji”, dzięki czemu stała się ona istną perełką wśród koneserów rzadkich odmian.

Zdjęcia Pseudoacercannabis

pseudoacercannabis zdjęcie 1

pseudoacercannabis zdjęcie 2

pseudoacercannabis zdjęcie 3

pseudoacercannabis zdjęcie 4

pseudoacercannabis zdjęcie 5

pseudoacercannabis zdjęcie 6

pseudoacercannabis zdjęcie 7

pseudoacercannabis zdjęcie 8

pseudoacercannabis zdjęcie 9

Sprawdź pokrewny artykuł: Marihuana i Chmiel – Co Mają ze Sobą Wspólnego?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © foto.thc-thc.com - zdjęcia konopi indyjskich, różnych plantacji i upraw marihuany.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.