thc-thc.net

Czym Są Targi Marihuany Spannabis?

co to są targi konopi Spannabis

Coroczne targi konopne Spannabis przyciągają setki wystawców i tysiące fanów z całego świata. Jest to miejsce dające świetną okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie uprawy i wykorzystywania konopi. Można tutaj wymienić się własnymi doświadczeniami, dokonać zakupu konopnych gadżetów, a także podyskutować na temat polityki legalizacyjnej. Zatem jaka jest historia targów Spannabis i kiedy się one odbywają?

Targi Konopne Spannabis – Czym Są i Jaka Jest ich Historia?

Historia targów Spannabis sięga 2002 roku, wtedy to właśnie impreza odbyła się po raz pierwszy pod nazwą „The Spannabis Cannabis Champions Cup”. Początkowo były to bardzo skromne targi, organizowane maksymalnie na jeden dzień, na niewielkich przestrzeniach. Z roku na rok zyskiwały jednak na popularności i ściągały coraz większe grupy fanów i wystawców. Dziś jest to jedno z największych wydarzeń w Europie związanych z branżą konopną.

Pierwsza edycja odbyła się w miejscowości Esplugues de Llovregat, z udziałem kilku tysięcy ludzi i zaledwie kilkudziesięciu wystawców.

Wraz ze światowym rozwojem branży konopnej, targi Spannabis również zaczęły przeżywać rozkwit. W ramach rosnącej popularności czas trwania imprezy wydłużył się z jednego do dwóch, a obecnie już trzech dni.

Dla fanów branży konopnej jest to idealne miejsce do poznania najświeższych nowinek w dziedzinie uprawy, hodowli czy przetwarzania produktów konopnych.

Sprzedaż gadżetów branżowych jest tu równie popularna, a ze względu na ogrom wystawców, każdy znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na to, czy dopiero zaznajamia się z tematem, czy jest już weteranem w tej dziedzinie.

Targi Spannabis stały się również platformą do dyskusji na temat legalizacji konopi, dostępności jej medycznych odmian, czy jej użyteczności i wpływu na gospodarkę.

Aktualnie event ten odwiedzają tysiące ludzi, a liczba wystawców przekracza 500. Hale, na których odbywały się targi liczyły prawie 20 000 m2 i wiele wskazuje na to, że w najbliższych latach trzeba będzie się przenieść w bardziej pojemne miejsca.

Branża konopna ma przed sobą jeszcze wiele wyzwań, ale targi Spannabis odgrywają kluczową rolę w uświadamianiu i kształtowaniu opinii publicznej na temat przemysłu konopi i jej użyteczności w życiu codziennym.

Kiedy i Gdzie Odbywają się Targi Marihuany Spannabis?

Targi Spannabis odbywają się co roku w Barcelonie, okolicach połowy marca. Aktualnie przeprowadzane są w kompleksie biznesowo-handlowym Fira de Cornellá, mającym łączną powierzchnię aż 365 tys. m2, która pozwala pomieścić się wszystkim zainteresowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © foto.thc-thc.com - zdjęcia konopi indyjskich, różnych plantacji i upraw marihuany.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.