thc-thc.net

Jak Działa Odmiana Marihuany Silver Haze?

działanie odmiany konopi silver haze

Silver Haze stanowi klasyk odmiany Haze, ponieważ jest to pierwsza odmiana, która oparta została na połączeniu różnych genotypów ze strefy równikowej. Dzięki temu że właśnie zostały połączone genotypu równikowe, które znane są ze swojej mocy, a także są uznawane za jedne z najczystszych odmian Sativy, tworząc harmonijne połączenie, które daje przysłowiowego „kopa”. Odmiana Haze jest ceniona szczególnie przez hodowców, którzy niejednokrotnie szukają właśnie takich cech, jakie posiada ona. Właśnie dlatego stanowi harmonijny klasyk, który posiada całkiem spore grono wiernych fanów.

Czym Jest Silver Haze?

Silver Haze jest niezwykle silną sativą, która została stworzona przez hodowców z Sensi Seeds. Mówiąc nieco dokładniej Silver Haze jest krzyżówką kilku popularnych odmian – Skunka, czyli hybryda, która znana jest ze swoich właściwości, działających kojąco na stany bólowe jak i na samopoczucie użytkującego, Northern Lights, którego efekty harmonizują się z działaniem Skunk i Haze, stanowiący podstawową odmianę konopi. Użytkownicy marihuany bardzo często sięgają właśnie po Silver Haze że względu na jego poziom THC, który wnosi od 20 do aż 24%.

Pochodzenie Nazwy Silver Haze

Część nazwy Silver Haze nie jest tajemnicą, skoro została ona stworzona poprzez krzyżówkę miedzy innymi Haze. Jednak skąd cząstka Silver? Pochodzi ona od trichomów, czyli narośli, pokrywających całe kwiaty, a przy tym wyglądających niczym srebrna warstwa. Natomiast topy, czyli żeńskie kwiaty są podobne do wszystkich odmian Sativa, czyli długie oraz wąskie.

Co z Aromatem i Działaniem Silver Haze?

Aromat Silver Haze jest słodki, lekko sosnowy. Haj po Silver Haze opisywany jest jako silny, podobnie jak do innych odmian Sativa. Pozostałymi pozytywnymi efektami działania Silver Haze są chociażby wzrost motywacji czy kreatywności, a także skupienia, czyli coś, co może przemówić dla użytkowników zmuszonych do pracy umysłowej. Jednakże działania Silver Haze nie ograniczają się tylko do tego, ponieważ wywołuje on stan euforii, szczęścia i dodają energii. Oczywiście na samym końcu listy efektów znajduje się upragniony przez wielu relaks, serwowany właśnie przez Silver Haze.

Gdzie Polecane Jest Stosowanie Silver Haze?

Oczywiście może stosować je każdy, kto czuje taką potrzebę, jednakże jest kilka dziedzin, które szczególnie mogłyby skorzystać z dobrodziejstw jakie oferuje Silver Haze. Między innymi:

  • dla osób, które zmagają się z przewlekłym stresem, stresem pourazowym bądź innymi lękami, które stanowią utrapienie w codziennym życiu,
  • dla osób zmagających się z depresją bądź wpadających w dołki emocjonalne,
  • osób będących aktualnie w gorszym stanie emocjonalnym, którzy potrzebują chwilowej przerwy od codziennych problemów.
  • osób, które zmagają się z przewlekłym bólem fizycznym.

Skąd Umiłowanie Hodowców Właśnie do Silver Haze?

roślina konopi indoor, silver haze od sensi seeds

Oczywiście wynika ona głównie z tego, że odmiana Haze jest jedną z najczystszych odmian Sativy, o czym wcześniej zostało już wspomniane. Jednak nie jest to jedyny powód – wspaniała, całkowicie żeńska postać, którą poddano krzyżowaniu wstecznemu do pierwotnego rodzica Haze przez kilka generacji. Przede wszystkim rośliny są nie tylko wysokie, ale także wydajne, ponieważ posiadają wprost nadprogramową produkcję żywicy. Jednak z czego wynika ta wydajność, skoro Silver Haze oparta jest na klasycznej strukturze Haze? Wszystko zaczyna się już od długich, falujących pąków, które z kolei wypełniają jej łodygę oraz gałęzie. Co można powiedzieć o formacjach kwiatowych Silver Haze? Są one otwarte, przy czym (a co ważne) niezbyt luźne, wręcz przeciwnie, ponieważ są to grube kielichy, które tworzą każdy pąk i to właśnie one gwarantują tą dobrą wydajność. Dodatkowo należy pamiętać, że Silver Haze to praktycznie czysta Sativa, co oznacza, że posiada zdolność do jednocześnie do wegetacji, jak i kwitnięcia w lekkim cyklu kwitnienia. Warto także wiedzieć, że fakt, iż Silver Haze charakteryzuje naprawdę wysoki wzrost stosunkowo wąskich łodyg, co można wykorzystać do hodowli pełnowymiarowych roślin, które posadzone będą w niedalekiej odległości, ewentualnie do uprawy robiących wrażenie roślin typu „ScrOG”. Ta linia reaguje również dobrze na zginanie, wyprowadzanie i supercropping. No i na koniec najważniejszy aspekt, czyli fakt, który może potwierdzić każdy, kto kiedykolwiek korzystał z dobrodziejstw potomnych rodziny Haze, czyli fakt, iż fundują one naprawdę potężny „odlot”, który w Silver Haze został tylko dodatkowo wzmocniony, dzięki czemu wrażenia są jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej wpływają na zmysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © foto.thc-thc.com - zdjęcia konopi indyjskich, różnych plantacji i upraw marihuany.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.