thc-thc.net

Jak Pozbyć się Zapachu Marihuany Podczas Uprawy – Metody, Sposoby Jego Eliminowania

Słodki intensywny zapach marihuany, który towarzyszy każdej uprawie. Uciążliwy zwłaszcza w uprawach indoor, czyli w domu. Jak się go pozbyć, jakie są metody – sposoby jego eliminowania?

zapach marihuany i jego eliminacja

Generalnie zapach wywołują małe cząstki swobodnie przemieszczające się w powietrzu. Każda z nich jest naładowana dodatnio i poszukuje brakującego elektronu. Z tego powodu dryfują w powietrzu przyciągane przez różne ładunki.

Istnieje kilka sposobów eliminacji tych cząstek. Pierwszy z nich to filtr powietrza zaopatrzony w materiał filtrujący (np. gąbka) oraz aktywny węgiel drzewny. Bardziej skomplikowane używają filtrów elektrostatycznych do usunięcia w\w cząstek, które są przyciągane za pomocą ujemnie naładowanej wyściółki.

Jednak najłatwiej i najskuteczniej wyeliminować zapach używając generatora ujemnych jonów (prądnica). Urządzenie to ładuje cząsteczki powietrza dodatkowym elektronem (są teraz ujemnie naładowane), tak aby w kontakcie z dodatnio naładowanymi cząstkami kurzu cząstka powietrza została pozbawiona swojego elektronu. W ten sposób dodatnio naładowane cząstki zostają zneutralizowane, gdyż wytrącają się z powietrza i opadają na podłogę lub ściany. Nie są w stanie wytwarzać zapachu.

Generatory jonów nie są drogie podobnie jak ich eksploatacja, a pozwalają rozwiązać ten często uciążliwy problem. Dodatkowo eliminują kurz. Naukowe badania wskazują ponadto, że rodzaj naładowania elektrycznego powietrza wpływa na zachowania zwierząt i roślin. Ujemnie naładowane powietrze powoduje mniej agresywne zachowanie zwierząt oraz sprzyja szybszemu wzrostowi roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © foto.thc-thc.com - zdjęcia konopi indyjskich, różnych plantacji i upraw marihuany.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.