thc-thc.net

Odmiana Konopi Critical Orange Punch – Czym Ona Jest

Critical Orange Punch od Dutch Passion wywodzą się ze skrzyżowania wspaniałego szczepu Orange Punch (który z kolei jest połączeniem Grandaddy Purple z Orange Bud), z charakterystycznym Auto Kritical Bilbo z Hiszpanii. W ten sposób uzyskano roślinę o doskonałym smaku, ale niskich plonach. Zdecydowano się zatem dodać szczep Critical, który jest wysokowydajny i poprawił plony.

Jak widać na zdjęciu Critical Orange Punch od Dutch Passion może mieć nawet fioletowawe ubarwienie.

Jest to fotoperiodyczna, feminizowana odmiana. Roślina ta ma wyjątkową genetykę, która łączy wysoki poziom THC z naprawdę pysznymi smakami. W ciągu zaledwie 8 tygodni uprawy można spodziewać się plonów do 600 g / m2 pięknych, pomarańczowych pąków, które pachną charakterystyczną mieszanką cytrusowych, pikantnych i ziemistych terpenów, które hipnotyzują zmysły. Intensywny smak i zapach idzie w parze z efektem, jaki zapewnia ten szczep. Efekt charakteryzuj się długotrwałym szczęściem, które stopniowo zamienia się w głęboko relaksujący haj całego ciała.

Opis Pąków Critical Orange Punch

Odmiana ta produkuje bardzo gęste, masywne pąki z naprawdę grubymi kielichami, które mają jasnozielony kolor z subtelnymi różowawymi i fioletowymi odcieniami na samym końcu. Na grubych pąkach wielkości piłki baseballowej pojawiają się pomarańczowe włoski i gruba warstwa aromatycznej żywicy, która pachnie kwaśnymi cytrusami i i sosnowymi nutami, które mogą być trudne do wyczucia, ale nadają aromatowi pyszne niuanse przypominające haszysz. Szczegółową specyfikację odmiany Critical Orange Punch od Dutch Passion znajdziesz na stronie naszego sklepu THC-THC.

Na zdjęciu widać piękny pąk Critical Orange Punch od Dutch Passion.

Jakie Efekt Daje Critical Orange Punch?

Dzięki zawartości THC do 22%, Critical Orange Punch od Dutch Passion zapewnia długotrwałe efekty. Spodziewaj się dwuczęściowego efektu, który można poczuć już po kilku pierwszych buchach. Na początku poczujesz się uczucie euforii, które wywołuje śmiech i radosne myśli. W miarę kontynuowania palenia, efekt stopniowo zmienia się w bardziej uspokajający, cielesny haj, który wywołuje ciepłe, przytulne uczucie w całym ciele i uspokaja umysł, a często wywołuje apetyt przed zaśnięciem. Silny haj ciała może również leczyć stany takie jak niepokój, bezsenność i stres, co czyni ten szczep doskonałym wyborem zarówno dla konsumentów rekreacyjnych, jak i medycznych, którzy chcą doświadczyć tego, co najlepsze z Indica (dominuje w tym szczepie) i Sativa.

Smak Critical Orange Punch

Podczas palenia odmiana ta wypełnia cale usta słodko-kwaśnymi cytrusowymi aromatami, którym towarzyszy bogaty smak haszyszu. Palacze uważają, że odmiana ta ma świeży i kremowy smak, który zapewnia efekt orzeźwienia.

Wygląd Odmiany Critical Orange Punch

Jest to średniej wielkości odmiana, ale charakteryzuje się silną łodygą i mocnymi gałęziami i pąkami. Odmiana Critical Orange Punch z łatwością dają monstrualne plony, produkuje do 500 g – 600 g / m2 pąków w ciągu 10 tygodni. Odmiana ta ma niski stosunek pąków do liści, wykazując przy tym typowy wygląd hybrydy. Bardzo dobrze rozwija się w prawie każdych warunkach, z odmianą tą poradzą sobie nawet mniej doświadczeni hodowcy.

Wskazówki Dotyczące Uprawy

Ta odmiana uwielbia światło, dlatego zaleca się zapewnienie 20 godzin światła dziennie w celu uzyskania znakomitych plonów, w połączeniu z instalacją wodną i wtryskiem CO2, a naprawdę doświadczysz potencjału tej odmiany. Podczas uprawy outdoor zaleca się utrzymywanie roślin w stanie jak najbardziej suchym pod koniec fazy kwitnienia, aby zapobiec pleśni. Zaleca się uprawę Critical Orange Punch w większych doniczkach, około 30-50 litrowych, aby umożliwić jej pełen wzrost.

Critical Orange Punch jest szybką odmianą konopi, jak na hybrydę. Końcowe kwitnienie następuje po około 8 tygodniach od rozpoczęcia cyklu kwitnienia. Może wystąpić kilkudniowa różnica w zależności od fenotypu. Oczywiście złe warunki uprawy mogą również spowodować opóźnienia, podobnie jak w przypadku innych odmian konopi. Ta hybrydowa odmiana konopi indyjskich zwykle potrzebuje około 2-3 tygodni w fazie kwitnienia, z rozrostem w pierwszym tygodniu. Pąki zaczynają pojawiać się około 2 tygodnia, a po około 3-4 tygodniach na roślinach pojawiają się białe włoski kwiatowe, co sygnalizuje rozpoczęcie produkcji pąków.

Podsumowanie Informacji o Critical Orange Punch

  • Odmiana potrzebuje tylko 8 tygodni do rozpoczęcia kwitnienia.
  • Jest to odmiana polecana dla początkujących, ponieważ nie jest wymagająca i jest odporna (wytrzymuje nawet łamanie gałęzi).
  • Jest to hybryda dwóch popularnych odmian konopi: Critical i Orange Punch.
  • Pąki Critical Orange Punch są zazwyczaj duże, gęste i pokryte kleistą żywicą. Mają charakterystyczny pomarańczowy zapach oraz jasne włoski kwiatowe.
  • W typowych warunkach uprawowych, dorosła roślina Critical Orange Punch może osiągać wysokość od 150 do 170 centymetrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © foto.thc-thc.com - zdjęcia konopi indyjskich, różnych plantacji i upraw marihuany.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, tylko do szybszego wczytywania zawartości. Nie gromadzimy żadnych danych.